KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14743302
nr 1474 3302
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, landskap med flicka och grisar. Olja på pannå, 13x19, yttermått inklusive ram: 28x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:11:40
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr